Piegādes noteikumi

Interneta veikals www.medusveikals.lv atvieglo iepirkšanos - izdari pasūtījumu internetā vai zvani mums pa telefonu 67911275. Mēs to nogādāsim Tev 2-3 darba dienu laikā, ja pasūtītā prece ir mūsu noliktavā.

PIEGĀDE LATVIJĀ

MEDUSVEIKALS.LV piedāvā sekojošu preču saņemšanas veidus:

1) BEZ MAKSAS Preču saņemšana veikalā "STROPS", "Bites", Vālodzes, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, Latvija LV-2130. Darba laiks: P-Pk 8:00-17:00 SAŅEMŠANA TAJĀ PAŠĀ DIENĀ, JA PRECE IR PIEEJAMA VAI ARI 2-3 DARBA DIENU LAIKĀ KOPŠ PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS, pēc pasūtījuma saņemšanas apstiprinājuma. 

2) Piegāde norādītajā adresē AR KURJERU. Saņemšana 1-3 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama) pēc pasūtījuma saņemšanas apstiprinājuma. Pasūtījumiem virs 100 EUR piegāde visā Latvijā bez maksas. Ja pasūtījuma kopējā summa ir mazāka par 100 EUR, piegāde maksā 9.00EUR. 

3) Preču piegāde uz OMNIVA pakomātiem visā Latvijā Pasūtījumiem līdz 50 EUR piegāde uz OMNIVA pakomātiem 2.95EUR. Pasūtījumiem virs 50 EUR piegāde visā Latvijā ir bez maksas. Saņemšana 2-3 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama) pēc pasūtījuma saņemšanas apstiprinājuma. Noteikumi preču saņemšanai OMNIVA pakomātos: 1) Veicot pasūtījumu, kā piegādes veidu norādiet "OMNIVA" pakomāti, un piezīmēs norādiet Jums vēlamo pilsētu un pakomātu. 2) Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā norādītajā OMNIVA pakomātā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 7 dienu laikā.

PIEGĀDE ĀRPUS LATVIJAS

Saņemšana 2-10 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama) pēc pasūtījuma saņemšanas apstiprinājuma. Pasūtījumiem virs 300EUR piegāde uz Eiropas Savienības valstīm bez maksas, uz pārējām valstīm 19.95 EUR. Ja pasūtījuma kopējā summa ir mazāka par 300 EUR, piegāde uz Eiropas Savienības valstīm 19.95 EUR, uz pārējām valstīm 29.90 EUR.

Piegādes noteikumi:

Preci varat saņemt mūsu ofisā – noliktavā uz vietas, to norādot veicot pasūtījumu mūsu mājas lapā, informējot par to rakstiski sūtot e-pastu, vai sazinoties ar mums pa tālruni. Pārējos gadījumos klientam ir pienākums informēt mūs par precīzu sūtījuma piegādes adresi, piekļuves norādēm un vēlamajiem preces pieņemšanas laikiem. Ja, no mums neatkarīgu iemelsu dēļ neesam varējuši piegādāt pasūtījumu – atkārtota piegāde notiek pēc spēkā esošajām transporta izmaksām!