Par mums

PAR "MEDUS VEIKALU"

„Medus veikals" piedāvā iespējams visplašāko un bagātīgāko biškopības produkcijas sortimenta klāstu Latvijā. Mūsu plauktos, neskatoties uz sezonu, atrodami ne mazāk kā 20 veidu medus. Medus ieguves sezonas laikā šis piedāvājums ir ievērojami plašāks. To pirms iegādāšanās iespējams nodegustēt, lai izvēlētos sev tīkamākās medus īpašības t.sk. garšu un krāsu, jo katrs medus veids ir unikāls. Pat viena bišu saime vienmēr stropā sanes dažādu medu no dažādiem ziediem

Uzziniet vairāk par mums

Mūsu pircēji veikalā var izvēlēties medus burku vai citu trauku, lai medu varētu iegādāties tik cik nepieciešams. Mājas vajadzībām vienkāršs un lēts trauks. Dāvanai oriģināls, interesants - medus krāsu un vērtību izceļošs risinājums. Liepu, viršu, griķu, āboliņa ziedu medus - šie populārākie un vēl daudzi citi medus veidi - ievākti Latvijas bišu dravās. Mūsu piedāvātais medus ir ievākts praktiski visas Latvijas reģionu bišu dravās. Jūs variet iegādāties medu (kā arī daudzi pircēji rīkojas) no sava dzimtā vai arī citādi tuvā, mīļā reģiona. Ar medus klāstu pie mums tiek pārstāvēta praktiski visa Latvija.

Ziedputekšņi, bišu maize, propoliss, bišu māšu peru pieniņš atklās jums nebijušas spēku rezerves, stiprinās imunitāti, šie bišu ražotie produkti ir brīnumains vitamīnu avots.100% bišu vaska sveces, svecēm ir neatkārtojama vaska smarža un krāsa. Smarža izplatās telpā, kurā bišu vaska sveces tiek dedzinātas. 100% bišu vaska sveces deg daudz ilgāk par parastajām parafīna svecēm un galvenais - neizdala kaitīgos naftas produktu degšanas atlikumus.

Arī biškopjiem mūsu veikalā ir iespēja iegādāties biškopības inventāru pilnā sortimentā, sākot no stieplēm, kaltiņiem vai apkārēm (rāmīšiem) līdz stropiem, aizsargtērpiem un medus sviedēm, kā arī kvalitatīvas 100% bišu vaska mākslīgās šūnas (bišu šūnu pamatnes).

Šīs šūnas tiek piedāvātas arī sveču tīšanai mājās. Arī sveču daktis pie mums ir nopērkamas. Sveču tinēju aktivitāte jo īpaši pieaug gada tumšajā sezonā, tuvojoties Ziemassvētkiem. Arī Ziemassvētku eglītes tiek dekorētas ar smaržojošām, pašizgatavotām svecītēm. Daudzās ģimenēs tas jau kļuvis par tradīciju, lietot savām vajadzībām un dāvināt citiem pašu tītās vaska sveces.

„Medus veikalā" var nokomplektēt un iegādāties lieliskas, dabiskas un veselīgas dāvanas, ar kurām Jūs variet iepriecināt savus tuvākos, tos, kurus jūs cienāt un mīlat.

IEPRIECINIET SEVI UN SAVUS TUVOS CILVĒKUS AR SKAISTĀM, VESELĪGĀM UN NODERĪGĀM DĀVANĀM!!! PADARĪSIM VESELĪGĀKU UN SALDĀKU SAVU IKDIENU!!! BŪSIM VESELI, LIETOJOT PASAULĒ VISDABISKĀKOS SALDUMUS