Deguna aerosols P+B Propoliss&Bosvelija 15ml
Previous
Next

Deguna aerosols P+B Propoliss&Bosvelija 15ml

Kategorija Propoliss Preces kods 183463

Deguna aerosols ar propolisu un Boswellia, lai atvieglotu elpošanu un attīrītu deguna dobumus. Noder deguna gļotādu aizsardzībai, attīrīšanai un mitrināšanai.

Sastāvdaļas: ūdens, propoliss, bosvelija, kālija sorbāts, nātrija

Nesatur lipekli, mākslīgās krāsvielas un konservantus, piedevas un ĢMO.

7,90 €
AR PVN
  • Labākās kvalitātes produkti
  • Veselīgi un garšīgi medu produkti
  • Ātra klientu apkalpošana un piegāde

Propoliss ir izmantots jau tūkstošiem gadu un pateicoties daudzajām pozitīvajām īpašībām, lai uzlabotu vai stiprinātu imūnsistēmu.

 Boswellia ir augu ekstrakts, kas iegūts no Boswellia serrata koka. No bosvelijas ekstrakta izgatavotie sveķi ir izmantoti Āzijas un Āfrikas tautas medicīnā gadsimtiem ilgi. Tiek uzskatīts, ka tas ārstē hroniskas iekaisuma slimības, kā arī dažus citus veselības stāvokļus.

Pētnieki saka: pētījumi liecina, ka Boswellia var mazināt iekaisumu un var būt noderīga šādu slimību ārstēšanā: osteoartrīts (OA), reimatoīdais artrīts (RA), bronhiālā astma, iekaisīga zarnu slimība (IBD). Tā kā bosvelija ir efektīvs pretiekaisuma līdzeklis, tas var būt efektīvs pretsāpju līdzeklis un var novērst skrimšļa zudumu. Daži pētījumi ir atklājuši, ka tas var būt pat noderīgs noteiktu vēža veidu, piemēram, leikēmijas un krūts vēža, ārstēšanā.

Lietošanas instrukcija: Noņemiet vāciņu un pēc flakona gala ievietošanas nāsīs izsmidziniet 1 vai 2 reizes. Atkārtojiet 2 reizes dienā atbilstoši savām vajadzībām.